Kaubamärgid

 

Makseviisid

 

•Ruudis.ee veebipoes saab tasuda järgnevate makeviisidel: Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank,Krediidipank,LHVpank.

Maksekeskus

NB!Hetkel pole võimalik tasuda läbi maksekeskuse.Oma tellimuse eest saate makse teha pangaülekandega.Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast.Küsimuste korral võtke ühendust telefonil 53454515 või maili teel info@ruudis.ee.


•Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on Maksekeskuse  kaudu. Maksekeskuse kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist  Maksekeskusest Teie poolt valitud internetipanka . Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

Pangaülekanne

•Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

•Saaja pank :Swedpank AS, Liivalaia 8,15040 Tallinn

 Saaja nimi: TEEPEE ESTONIA OÜ , Raekoja plats 20, 51008 Tartu

 Saaja konto: EE882200221070226952